Fotografia kulinarna

Spraw, aby widok Twoich potraw wywoływał w odbiorcach niepohamowany głód. Natomiast jedyna myśl, jaka będzie przychodziła im do głowy, to: CHCĘ TO ZJEŚĆ!

Nie wiesz, jak? Zrobię to za Ciebie! Przygotuję sesję zdjęciową, która wydobędzie z Twoich dań to, co najlepsze. MNIAM!

Patrycja-Adamska-Winkler

Zdjęcia kulinarne “od A do Z”

Co robię?

Fotografia i sesje jedzenia

Opowiedz mi więcej o swojej firmie oraz swoich planach na promocję.

Wykorzystam tę wiedzę, aby zorganizować wyjątkową sesję zdjęciową i pokazać Twoje potrawy z jak najlepszej perspektywy.

Obróbka zdjęć

Jeśli masz już gotowe fotki, jednak chcesz je odpowiednio podrasować – również możesz na mnie liczyć.

Dopilnuję, aby każde ujęcie jedzenia było tak smakowite, że nikt nie zdoła mu się oprzeć.

Optymalizacja

Każdy materiał foto musi być piękny, angażujący, a dodatkowo – dopasowany do miejsca, w którym zostanie opublikowany.

Zadbam, aby wszystkie zdjęcia jedzenia zyskały właściwy format, miały doskonałą jakość, a dodatkowo był odpowiednio lekkie.

Fotografia i sesje kulinarne dla restauracji, barów, pubów i nie tylko. Jak to działa?

Od przygotowania planu, aż po realizację i finalny montaż. W ramach wsparcia otrzymasz wszystko, co niezbędne.

1 kontakt

Napisz na biuro@adamskapatrycja.com lub zadzwoń na 504 576 446.

Zadam Ci kilka istotnych pytań, dzięki którym przygotuje szczegółową ofertę współpracy.

Wolisz kontakt przez social media? Odpowiadam również na Facebooku i Instagramie.

2 plan

Maksymalnie w 24 godziny wrócę do Ciebie z wyceną, a chwilę potem – również z gotową koncepcją prac.

Pokażę w niej, co mogę dla Ciebie zrobić, dlaczego uważam, że warto, a dodatkowo – poinformuję, ile to wszystko kosztuje 🙂

3 realizacja

Jeśli zaakceptujesz moją ofertę, poproszę o wpłacenie zaliczki i przejdę do pracy nad Twoimi zdjęciami.

W ustalonym razem czasie (około 7 – 14 dni) udostępnię Ci gotowe materiały, które z powodzeniem wykorzystasz do reklamy Twoich potraw.

Fotografia kulinarna cennik – ile kosztują zdjęcia jedzenia?

Zapoznaj się z poniższymi pakietami albo od razu przejdź do kontaktu, aby poznać indywidualną ofertę.

BASIC

od 999 zł

/ miesiąc

Dopiero się rozkręcasz? Ten pakiet jest w sam raz na początek. W cenie otrzymujesz:

10 zdjęć

miesięcznie (możesz mieszać)

Obróbka

i przygotowanie do publikacji

1h konsultacji

do wykorzystania w miesiącu (telefon, video, chat, mail itp.)

CLASSIC

od 1999 zł

/ miesiąc

Mierzysz wyżej i chcesz rywalizować z konkurencją, jak równy z równym? Ten pakiet jest idealny, jeśli marketing traktujesz całkowicie serio. W cenie czeka na Ciebie:

20 zdjęć

miesięcznie (możesz mieszać)

Obróbka

i przygotowanie do publikacji

Publikacja

na stronie, sklepie lub w social mediach

2h konsultacji

do wykorzystania w miesiącu (telefon, video, chat, mail itp.)

PREMIUM

od 3499 zł

/ miesiąc

Chcesz oddelegować wszystkie działania związane z planowaniem, tworzeniem i publikacją contentu? Wybierz ten pakiet.

50 zdjęć

miesięcznie (możesz mieszać)

Obróbka

i przygotowanie do publikacji

Publikacja

na stronie, sklepie lub w social mediach

3h konsultacji

do wykorzystania w miesiącu (telefon, video, chat, mail itp.)

Strategia

gotowy content plan, który pozwoli realizować Twoje cele

Masz jednorazowe zlecenie?

Nie musisz od razu decydować się na miesięcznie pakiety. Jeżeli chcesz zamówić kilka zdjęć lub po prostu zweryfikować, czy takie usługi są dla Ciebie – daj znać.

Pytania i odpowiedzi – zdjęcia kulinarne

Ile trwa przygotowanie zdjęć kulinarnych?

Czas, jaki potrzebujemy na wyprodukowanie zamówienia, jest uzależniony od stopnia jego skomplikowania, rodzaju branży, do której jesteś przypisany, oraz szczegółów, jakie oczekujesz. W zwykłych okolicznościach, po złożeniu zamówienia, możesz spodziewać się otrzymania gotowych materiałów w ciągu około 7 dni.

Ile za to zapłacę?

Cena za moje usługi zależy od zakresu i cech danego zlecenia, takich jak jego rozmiar, przewidywany czas realizacji oraz stopień skomplikowania zadań do wykonania. W moim cenniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące cen, obejmujące gotowe pakiety usług oraz oferty indywidualne.

Jakie dane muszę dostarczyć?

Aby rozpocząć proces wyceny i realizacji, potrzebuję od Ciebie kilku kluczowych informacji.

Po pierwsze, chciałbym dowiedzieć się, jak planujesz wykorzystać przygotowane materiały. Czy są one przeznaczone na stronę internetową, sklep internetowy, media społecznościowe czy może gdzieś indziej?

Po drugie, jeśli masz określoną stylistykę, w jakiej chciałbyś, żeby prace zostały wykonane, przydałyby mi się inspiracje. Czy masz jakieś konkretne linki do stron, które Ci się podobają, odnośniki do profili na mediach społecznościowych lub inne materiały, które mogą mi posłużyć jako źródło inspiracji? Te informacje pozwolą mi lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i dostosować moje usługi do Twoich potrzeb.

Co z poprawkami?

W ramach ceny usługi uwzględnione są ewentualne poprawki w przygotowanych materiałach. Wystarczy, że poinformujesz mnie o potrzebie zmian w ciągu 14 dni od daty dostarczenia materiałów, a ja zajmę się resztą. Moim celem jest zapewnienie Ci pełnej satysfakcji z efektów naszej współpracy.

Zamów sesję kulinarną dla Twojej firmy

Postaw na profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy: od zaplanowania, przez wykonanie oraz obróbkę, aż po dostarczenie doskonałej jakości zdjęć jedzenia.

patrycja-adamska-winkler-fotka

Czym jest fotografia kulinarna?

Fotografia kulinarna to sztuka uwieczniania potraw w sposób estetyczny i apetyczny. Podczas tworzenia tego rodzaju zdjęć skupiam się na podkreśleniu kolorów, faktur i detali potrawy, aby przekazać ich smak i aromat. Staram się również wykorzystać odpowiednie oświetlenie, aby zaznaczyć walory estetyczne dania. W mojej perspektywie fotografia kulinarna jest nie tylko dokumentacją potraw, ale również formą sztuki, która może pobudzić zmysły i zachęcić do kulinarnej eksploracji.

Kto może zamówić zdjęcia kulinarne?

Zdjęcia kulinarne mogą być zamawiane przez różnorodne podmioty związane z branżą spożywczą i kulinarną. Restauracje, kawiarnie, hotele, szkoły kulinarne, producenci żywności, kucharze osobni, blogerzy kulinarni czy agencje reklamowe to tylko kilka przykładów grup, które często korzystają z usług fotografii kulinarnej. Również firmy zajmujące się dostawą jedzenia, publikacje kulinarno-gastronomiczne czy strony internetowe poświęcone tematyce kulinarnej mogą być zainteresowane zamawianiem tego rodzaju fotografii. W zasadzie każdy, kto pragnie prezentować potrawy w atrakcyjny sposób, może skorzystać z usług fotografa specjalizującego się w fotografii kulinarnej.

Jakie są zalety posiadania zdjęć kulinarnych? Dlaczego warto je zamówić?

Fotografie np.: potraw przynoszą liczne korzyści. Estetyczne uchwycenie potraw czy produktów spożywczych, nie tylko uwydatnia ich smak i aromat w podświadomości człowieka, ale także stanowi potężne narzędzie marketingowe. Profesjonalne fotografie nie tylko podkreślają wizualny walor menu, ale również wzmacniają markę, budując pozytywny wizerunek. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie atrakcyjności oferty, przyciągnięcie uwagi Twoich klientów, a także skuteczne promowanie w mediach społecznościowych. W rezultacie zdjęcia tego typu stają się nieodzownym elementem w kreowaniu profesjonalnego i atrakcyjnego wizerunku w branży gastronomicznej.

Ile trzeba zapłacić za sesję kulinarną?

Ceny zdjęć związanych z kulinariami mogą być różne. Zależą one bowiem od wielu czynników takich jak styl sesji, poziom skomplikowania, liczba potraw do sfotografowania i lokalizacja świadczenia usługi. Ogólnie rzecz biorąc, koszty wahają się od kilkudziesięciu złotych za jedno zdjęcie do kilku tysięcy za kompleksowy pakiet. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu konkretnych informacji dotyczących cen, serdecznie zachęcam do skontaktowania się telefonicznie lub mailowo, abyśmy mogli dostosować ofertę do Twoich indywidualnych preferencji.