Retusz i obróbka zdjęć

Posiadasz gotowe fotografie, ale wiesz, że nie są aż tak dobre, jak oczekujesz? Nic straconego. Wystarczy, że oddasz je do profesjonalnego retuszu!

Zajmę się edycją i obróbką Twoich zdjęć, aby prezentowały się naprawdę wyjątkowo i realnie wspierały Twój biznes.

Patrycja-Adamska-Winkler

Retusz, obróbka, edycja i montaż zdjęć “od A do Z”

Co robię?

Usuwanie niedoskonałości

W tym: pozbywanie się zagnieceń na ubiorze, eliminowanie efektu czerwonych oczu, usuwanie nieestetycznych elementów i wiele, wiele więcej.

Zmiana rozmiarów, kolorów i kształtów

W tym: powiększanie wybranych elementów, docinanie zdjęć, przybliżanie, oddalanie, kadrowanie, wyciąganie na pierwszy plan, zmiana kolorów wybranych elementów i nie tylko.

f

Poprawa jakości

W tym: wyostrzanie obrazów i kolorów, praca nad światłem i ekspozycją, kontrastowanie, cieniowanie i mnóstwo innych.

Proces retuszowania fotografii. Jak to działa?

Odbierz wszechstronną pomoc w poprawie jakości Twoich zdjęć. Sprawdź, jak wygląda taka współpraca!

1 kontakt

Napisz na biuro@adamskapatrycja.com lub zadzwoń na 504 576 446.

Zadam Ci kilka ważnych pytań, które pozwolą mi przygotować i przedstawić ofertę współpracy.

Jeżeli wolisz kontakt za pomocą mediów społeczościowych – możesz napisać na Facebooku lub Instagramie.

2 plan

W ciągu 24h wrócę do Ciebie z wyceną, a zaraz potem planem działania.

Pokażę Ci, jakie usługi mogę wykonać, ile będą kosztowały i dlaczego warto.

3 realizacja

Po akceptacji mojej propozycji, poproszę Cię o wpłacenie zaliczki i przejdę do obróbki Twoich materiałów.

W ustalonym wspólnie terminie (zazwyczaj jest to 7 – 14 dni) dostarczę zretuszowane zdjęcia, które wykorzystasz tam, gdzie chcesz.

Retusz zdjęć cennik – ile kosztują usługi obróbki fotografii?

Poniższe pakiety prezentują przybliżone ceny. Jeżeli chcesz poznać indywidualną wycenę – zapraszam do kontaktu.

BASIC

od 299 zł

/ miesiąc

Dopiero się rozkręcasz? Ten pakiet jest w sam raz na początek. W cenie otrzymujesz:

Obróbka 10 zdjęć

i przygotowanie do publikacji

1h konsultacji

do wykorzystania w miesiącu (telefon, video, chat, mail itp.)

CLASSIC

od 699 zł

/ miesiąc

Mierzysz wyżej i chcesz rywalizować z konkurencją, jak równy z równym? Ten pakiet jest idealny, jeśli marketing traktujesz całkowicie serio. W cenie czeka na Ciebie:

Obróbka 20 zdjęć

i przygotowanie do publikacji

Publikacja

na stronie, sklepie lub w social mediach

2h konsultacji

do wykorzystania w miesiącu (telefon, video, chat, mail itp.)

PREMIUM

od 1299 zł

/ miesiąc

Chcesz oddelegować wszystkie działania związane z planowaniem, tworzeniem i publikacją contentu? Wybierz ten pakiet.

Obróbka 50 zdjęć

i przygotowanie do publikacji

Publikacja

na stronie, sklepie lub w social mediach

3h konsultacji

do wykorzystania w miesiącu (telefon, video, chat, mail itp.)

Strategia

gotowy content plan, który pozwoli realizować Twoje cele

Masz jednorazowe zlecenie?

Nie musisz od razu decydować się na miesięcznie pakiety. Jeżeli chcesz obrobić kilka zdjęć lub po prostu zweryfikować, czy takie usługi są dla Ciebie – daj mi znać.

Pytania i odpowiedzi – retuszowanie zdjęć

Ile trwa retusz i obróbka zdjęć?

Czas potrzebny do retuszu i obróbki zdjęć zależy od stopnia trudności projektu, rodzaju branży oraz szczegółów, które chciałbyś uwzględnić. Zazwyczaj gotowe, wyretuszowane materiały są dostarczane około 7 dni od momentu złożenia zamówienia.

Ile kosztuje edycja fotografii?

Opłaty za moje usługi są uzależnione od zakresu i cech konkretnego zlecenia, takich jak jego wielkość, przewidywany czas trwania i stopień skomplikowania zadań do wykonania. W moim cenniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące cen, obejmujące gotowe pakiety usług oraz oferty indywidualne.

Co i w jaki sposób muszę dostarczyć?

Aby rozpocząć proces wyceny i realizacji, potrzebuję od Ciebie kilku kluczowych informacji.

Po pierwsze, chciałabym dowiedzieć się, w jaki sposób planujesz wykorzystać przygotowane materiały. Czy mają być przeznaczone na stronę www, sklep internetowy, media społecznościowe, czy może gdzieś indziej?

Po drugie, jeśli masz określoną stylistykę, w jakiej chcesz, żeby prace zostały wykonane, przydadzą mi się inspiracje. Czy posiadasz jakieś konkretne linki do stron, które Ci się podobają, odnośniki do profili na mediach społecznościowych lub inne materiały, które mogą mnie zainspirować? Dzięki tym informacjom będę w stanie lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i dostosować moje usługi do Twoich potrzeb.

Czy współpraca uwzględnia poprawki?

Ewentualne korekty w materiałach są już uwzględnione w cenie usługi. Wystarczy, że poinformujesz mnie o potrzebie zmian w ciągu 14 dni od daty dostarczenia materiałów, a ja zajmę się resztą, dbając o to, abyś był w pełni zadowolony z efektów naszej współpracy.

Zleć retusz i poprawę jakości Twoich materiałów fotograficznych

Udostępnij swoje zdjęcia, a dopilnuję, aby zyskały nowy, lepszy i bardziej atrakcyjny wymiar. 

patrycja-adamska-winkler-fotka

Czym jest retusz i obróbka zdjęć?

Retusz i obróbka zdjęć to procesy polegające na poprawianiu i dostosowywaniu fotografii w celu uzyskania pożądanego efektu wizualnego. Retusz polega na usuwaniu drobnych niedoskonałości, poprawianiu detali i doskonaleniu wyglądu fotografii. Może obejmować retuszowanie skóry, usuwanie zaczerwienień, redukcję zmarszczek, wygładzanie powierzchni oraz eliminowanie innych drobnych defektów. Celem retuszu jest poprawienie ogólnej estetyki i prezentacji obrazu. Obróbka zdjęć z kolei, to bardziej ogólny proces, który może obejmować różne modyfikacje w celu osiągnięcia określonego efektu artystycznego lub korekty kolorów. Obróbka może obejmować dostosowywanie kontrastu, jasności, nasycenia kolorów, tonacji, czy też dodawanie efektów specjalnych. Obróbka daje większą elastyczność w kształtowaniu ogólnego wyglądu zdjęcia.

W skrócie – retusz skupia się na mikroskopijnych poprawkach detali, podczas gdy obróbka to bardziej ogólny proces modyfikacji całego obrazu w celu uzyskania pożądanego efektu wizualnego, na jakim zarówno Tobie jak i mi zależy.

W jakim celu retuszuje się i obrabia zdjęcia?

Retuszowanie i obrabianie zdjęć to nic innego jak poprawianie wyglądu fotek. Kiedy robisz zdjęcie, czasem wychodzą tam rzeczy, których byś nie chciał widzieć – może jakaś kropka, czy cień nie na miejscu. No i wtedy właśnie przychodzi retusz. To jak zabieranie się za drobne poprawki, usuwanie niedoskonałości, żeby zdjęcie wyglądało super.

A obróbka, no cóż, to już trochę bardziej rozbudowana sprawa. Kiedy chcesz, żeby zdjęcie miało takie konkretne uczucie, klimat, albo po prostu, żeby kolory były bardziej „wow”, to wchodzi w grę obróbka. To jak trochę zmiana nastroju całego obrazka, czasem dodanie fajnych efektów czy poprawienie kontrastów – ogólnie, żeby zdjęcie robiło wrażenie.

Z tego rodzaju usługi może skorzystać tak naprawdę każdy – sklep internetowy, prywatna osoba czy duże przedsiębiorstwo. Efektem ma być dobre zdjęcie, które robi wrażenie na odbiorcach.

Ile kosztuje poprawienie i zmodyfikowanie fotografii?

Koszt poprawy i modyfikacji fotografii zależy od zakresu prac oraz stopnia skomplikowania zadań. Usługi te mogą obejmować retusz, korektę kolorów, czy dostosowywanie detali. Ceny wahają się od kilku do kilkuset złotych, zależnie od specyfiki zlecenia. Ostateczna kwota zależy od indywidualnych potrzeb oraz od oczekiwanego efektu. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem konkretnych informacji na temat kosztów, serdecznie zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, abyśmy mogli dostosować ofertę do Twoich indywidualnych oczekiwań.